Boružėlių

Ikimokyklinio ugdymo „Boružėlių“ grupė”

Džiaugiamės, kad susidomėjote „Boružėlių“ grupe ir apsilankėte mūsų internetinėje svetainėje. Grupėje vaikai ugdomi pagal įstaigos pedagogų sukurtą ikimokyklinio ugdymo programą, taikomi „Geros pradžios“ metodikos, M. Montessori pedagoginės sistemos bei Valdorfo pedagogikos elementai.
Grupės aplinka sukurta taip, kad vaikai galėtų kurti, svajoti, įsikūnyti į pasakų, animacinių filmų herojų vaidmenis. Pasakos mus ne tik moko tikėti stebuklais, bet ir primena, kad herojus slypi kiekviename iš mūsų. Grupėje vyrauja saugi fizinė ir emocinė aplinka – kalbame apie jausmus, emocijas ir vertybes, kasdien tyrinėjame, eksperimentuojame, kuriame, diskutuojame, girdime vieni kitus, sportuojame, būnam gryname ore ir, žinoma, patenkiname savo smalsumą. Čia vyrauja abipusė pagarba tarp pedagogų ir vaikų.
Du kartus per savaitę vaikai lankosi sporto ir muzikos salėse. Muzikinės ir fizinės veiklos ugdymas kryptingai tęsiamas grupės aplinkoje ir lauko erdvėse.

Grupė kuria ir puoselėja savas tradicijas: švenčia „Užgavėnių“ šventę,  „Kaziuko mugės“ tradicinę šventę, „Rudens gėrybių“ šventę, Šv. Kalėdų, Šv. Velykų šventes, Jonines. Taip pat minime Tarptautinę vaikų gynimo dieną, grupės šventę, dalyvaujam vaikų kūrybinių darbų parodose bei įstaigos ir miesto projektuose.
Jau esame dalyvavę įstaigos projektuose „ Sveikatiados iššūkis“ – saldintą gėrimą keičiu į vandenį“, „Lietuvos mažųjų žaidynės“, „Ledo mozaika“, akcijose „Sportuojantis koridorius“, „Sveikuolių sultys“, “Druskos tešlos diena“, „Rieda ratai rateliukai“, „Švarios rankelės“, ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“, edukacinėje ir kūrybinėje veikloje „Advento vainiko pynimas“, vaikų kūrybinių darbų parodoje „Išdykusi abėcėlė“ Dainavos bibliotekoje.

„Boružėlių“ gr. mokytojos:

Austėja Mikniūtė, mokytoja;