Kankorėžiukų

Ikimokyklinio ugdymo „Kankorėžiukų“ grupė

Grupėje vaikai ugdomi pagal įstaigos pedagogų sukurtą ikimokyklinio ugdymo programą, taikant visuminį-kūrybinį ugdymo metodą, pasitelkiant „Geros pradžios“ metodikos vertingiausius elementus, M. Montessori pedagoginės sistemos elementus, STEAM patirtinį ugdymą-kai vaikų smalsumas skatinamas per praktinę veiklą (eksperimentus, bandymus, tyrinėjimus).
Ugdymą vykdome per vaiko pagrindinę veiklą – žaidimą, didelį dėmesį skiriame kalbos ir sveikatingumo ugdymui. Siekiame, kad vaiką lydėtų gera savijauta, pasitikėjimas, drąsa, sustiprėtų kūrybinės galios, iniciatyvumas. Mums svarbu, kad vaikams kiekviena diena darželyje teiktų pažinimo džiaugsmą, žadintų teigiamas emocijas.
Ugdomoji veikla plačiai siejama su natūralios gamtos pažinimu: esame įkūrę edukacinę erdvę „Mažasis vaistažolių daržas“, kurioje vaikai augina ir prižiūri vaistinius bei prieskoninius augalus, o „Gamtinėje laboratorijoje“ vaikai stebi ir prižiūri augančias braškes, avietes, žemuoges, augina sezonines daržoves, stebi jų atsiradimą nuo sėklytės iki augalo brandos. Siekiame, kad tyrinėdamas aplinką vaikas atrastų save kaip gebančią kurti asmenybę ir daryti išvadas apie jį supantį pasaulį.
Esame tarptautinių ir respublikinių projektų, konkursų – parodų dalyviai. Siekiame glaudaus bendradarbiavimo su ugdytinių tėvais, švenčiame kalendorines šventes, puoselėjame grupės tradicijas.

Kankorėžiukų“ gr. mokytojos:

Lina Kemežienė, mokytoja metodininkė;