Pelėdžiukų

Ikimokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupė

Vaikus ugdome vadovaujantis įstaigos mokytojų sukurta individualia ikimokyklinio ugdymo programa, taikome tarptautinę ugdymo metodiką „Gera pradžia“, integruojame STEAM idėjas, kai vaikų žinių kraitis turtinamas praktinės veiklos metu (bandant, eksperimentuojant, tyrinėjant). Grupėje kuriame emocinę ir fizinę aplinką, kurioje vaikas jaustųsi saugiai ir maloniai, puoselėjame ugdytinio individualumą, kūrybiškumą, pažintinius gebėjimus, savarankiškumą, pasitikėjimą savo jėgomis.
Edukacinė grupės aplinka suskirstyta į veiklos centrus: dailės, konstravimo, valgio gaminimo, vaidmeninių žaidimų, kalbos, matematikos, smėlio ir vandens žaidimų, gamtos tyrinėjimų. Centruose sukaupti atitinkami žaislai ir specialios priemonės, skatinančios veikti, vaiko mąstymui vystytis, kūrybiškumui plėtotis.
Grupės veikla grindžiama tolerantišku, pagarbiu šeimos ir mokytojų bendravimu ir partneryste. Esame atviri šeimų įsitraukimui į ugdymo(si) procesą. Šio bendradarbiavimo rezultatas – veikla netradicinėse edukacinėse erdvėse, išvykose (pagal galimybes tėvelių darbo vietose).
Esame tarptautinių ir respublikinių projektų, konkursų, parodų dalyviai.

„Pelėdžiukų“ gr. mokytojos:

Irina Černegienė, mokytoja metodininkė;