Spindulėlių

Priešmokyklinio ugdymo „Spindulėlių“

Esame priešmokyklinio amžiaus vaikų grupė, kurioje rengiame ugdytinius mokytis mokykloje. Vadovaujamės atnaujinta „Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programa“, taikome tarptautinę ugdymo metodiką „Gera pradžia“. Ugdymą turtiname M. Montessori pedagoginės sistemos ir STEAM idėjomis, kai vaikų smalsumas skatinamas eksperimentų, bandymų, tyrinėjimų metu. Vykdome  programą ,,Zipio draugai“ – tai tarptautinė programa, kurios tikslas padėti vaikams išmokti lengviau įveikti kasdienius sunkumus, rasti tinkamus sprendimus.
Grupė suskirstyta į veiklos centrus: dailei, kalbai, literatūrai, statybiniams žaidimams, gamtotyrai, žaidimams su smėliu ir vandeniu. Ugdymo procesą modernizuojame naudojant šiuolaikines technologijas (interaktyvią lentą, kompiuterius, vaizdo ir garso įrenginius).
Lanksčiai orientuojamės į laikmetį, esame atviri naujoms ugdymo  idėjoms, pateisinančioms šeimos, vaiko ir visuomenės lūkesčius. Rengiame ekskursijas mieste, respublikoje, dalyvaujame įvairiuose kūrybiniuose projektuose, renginiuose ir konkursuose,  šalyje ir už jos ribų.
KIEKVIENAS VAIKAS-YPATINGAS IR UNIKALUS todėl pozityvus požiūris į vaiko asmenybę, gera emocinė savijauta, kūrybiškumui palanki aplinka ir tvirtas pagrindas socialiniams santykiams padeda ugdytiniams pasirengti sėkmingam mokymuisi mokykloje.

„Spindulėlių“ gr. mokytojos:

Gražina Maliukevičienė, mokytoja metodininkė;