Vizija, misija, filosofija

Kauno lopšelis-darželis „Girinukas“ – įstaiga, einanti nuolatinės kaitos ir atsinaujinimo keliu, patraukli vaikui, šeimai ir partnerystei, orientuota į šiuolaikinio ugdymo(si) strategijas ir kompetentingus pedagogus, ugdančius kūrybiškai mąstančią ateities kartą.

LOPŠELIO-DARŽELIO „GIRINUKAS” MISIJA

Įgyvendinant valstybinę švietimo politiką, ikimokyklinio ir Priešmokyklinio ugdymo programas teikti metodikų pasirinkimo galimybę vaiko ugdymui(si) bei šiuolaikinės visuomenės poreikius atitinkančias ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio (2–7 metų vaikams) ugdymo paslaugas, finansuojamas valstybės ir savivaldybės biudžeto bei paramos lėšomis.

VERTYBĖS IR FILOSOFIJA

Vertybės:
• Pagarba ir dėmesys vaikui, šeimai ir darbuotojams.
• Tolerancija žmogiškojo individualumo reiškimuisi.
• Bendruomeniškumas, siekiant įstaigos tikslų.
• Emocinis ir fizinis saugumas, kuriant aplinką ir santykius.

Filosofija
Tikslas yra ne būti geresniam už kitą, bet būti geresniam už ankstesnį save.
„Suprasti žmogų, padėti jam pažinti save, pažadinti tą galią, kuri slypi jame, o svarbiausia – meilę ir pagarbą į save panašiam, – toks būtų bendriausiais žodžiais mūsų uždavinys.“ (Justinas Marcinkevičius)