Voveriukų

Voveriukų“ grupė

Tai – priešmokyklinė grupė, kurioje vaikai žaidžia, mokosi, bendrauja tobulėja. Mes, grupės mokytojos, pasirengę padėti vaikui pasiruošti mokyklai, siekiame, kad vaikus lydėtų gera savijauta, pasitikėjimas savimi, optimizmas, sveikas aktyvumas, pažinimo džiaugsmas. Pripažįstame kiekvieno vaiko asmenybės, mąstymo, jausenos ir gyvenimiškos patirties unikalumą. Mes-skirtingomis krytimis besiskleidžiančių asmenybių bendruomenė. Tokioje bendruomenėje kiekvienas vaikas turi išskirtinius mokymosi poreikius, kuriuos siekiame patenkinti. Mūsų ugdomi vaikai sėkmingai mokslus tęsia pradinėse klasėse.
Grupėje įgyvendinama Priešmokyklinio ugdymo programa, tarptautinė programa „Zipio draugai“ ir kitos įstaigoje parengtos ir įgyvendinamos sveikatingumo, emocinio ugdymo programos.
Plėtojant vaikų gebėjimus, nuostatas ir vertybes, suteikiant žinių, dalyvaujame įvairiuose tarptautiniuose projektuose, konkursuose, parodose. Įgyvendinant patirtinį vaikų ugdymas(si) diegiam inovatyvius ugdymo būdus ir metodus, ugdomoji veikla organizuojama netradicinėse edukacinėse erdvėse, organizuojamos išvykos. Ugdomam procesui modernizuoti  naudojamos šiuolaikinės technologijos (interaktyvi lenta, video kamera, planšetės), taikomi įvairūs dėmesio atkreipimo būdai, kurie skatina vaiką aktyviai įsitraukti į veiklą, kritiškai mąstyti.
Švenčiame grupės šimtadienį, išleistuves ir kitas metų šventes.

„Voveriukų“ gr. mokytojos:

Asta Vengraitienė, mokytoja metodininkė;