Žiogelių

Ikimokyklinio ugdymo „Žiogelių“ grupė

Šioje grupėje gyvena mažieji 2-3 metų amžiaus vaikai, juos ugdome pagal individualią įstaigos ikimokyklinio ugdymo programą. Mažas vaikas pasaulį pažįsta tyrinėjant ir viską išbandant, todėl ugdymo procese, atsižvelgdami į vaiko patirtį ir individualumą, tyrinėjame, eksperimentuojame ir kuriame.
Didelį dėmesį skiriame kalbos, kasdieninių įgūdžių, meninės raiškos, smulkiosios motorikos lavinimui. Dalyvaujame įvairiuose projektuose, šventėse, grupėje patys kuriame projektus, kuriuose gausu eksperimentų ir tyrinėjimų. Funkcionali grupės aplinka leidžia vaikams lengviau įsitraukti į kūrybišką ugdymo procesą ir žaidimų pasaulį. Siekiame sukurti tvirtą emocinį ryšį tarp vaiko, tėvelių ir pedagogų. Nuolatinis bendradarbiavimas su šeima padeda įvairiapusiškai pažinti vaiką ir pasiekti sėkmingos adaptacijos darželyje.

„Žiogelių“ gr. mokytojos:

Kristina Derkintienė, mokytoja;